Antrakt logo

wędrówki po teatrze

Antraktowa biblioteka

dobre strony

Jesteśmy członkami szkolnego Koła Miłośników Teatru „Antrakt” działającego przy II Liceum Ogólnokształcącym w Suwałkach od 1994 roku. Systematycznie poznajemy historię teatru, uczestniczymy w życiu teatralnym naszego miasta (pracujemy jako wolontariusze przy organizacji Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego „Wigraszek”, Ogólnopolskich Spotkań z Monodramem). Jedną z form naszej działalności jest uczestniczenie w spektaklach scen warszawskich, krakowskich, olsztyńskich, ich recenzowanie i dokumentowanie.

Gromadzimy związane z teatrem publikacje, książki, opracowania oraz wideotekę.

Jesteśmy organizatorami całych teatralnych wypraw (w ubiegłym roku spędziliśmy tydzień w Krakowie, odwiedzając tamtejsze teatry; wiosną gościliśmy przez kilka dni na Olsztyńskich Spotkaniach Teatralnych).

Oprócz teatralnych pasji łączy nas coś więcej - przyjaźń, radość bycia ze sobą. To dlatego corocznie spotykamy się na Antraktowej Wigilii i przy ognisku w czerwcową Noc Kupały.

Kontakt z nami:

16-400 Suwałki

tel. +87 566 27 23 (a.m.), +87 567 45 31 (p.m.)

e-mail: antrakt@op.pl

Opiekun Koła: Ewa Kuczek

kontakt z redakcją oraz budowniczym strony: antrakt@op.pl