Strona głównaKontaktReklamaSzczęśliwy numerek

::.. Aktualności Plan lekcji Zastępstwa Forum Rozkład jazdy MPK Sukcesy::.. Koła Zainteresowań Gazeta DR Radio GTM Chór Cantylena Koło Antrakt Koło Caritas Kabaret Koło strzeleckie Sport Strony klasowe Szachy::.. Szkoła Historia szkoły Rada Pedagogiczna Rada Rodziców Samorząd Uczniowski Sekretariat Księgowość Pedagog Psycholog Gabinety medyczne Biblioteka Poczet sztandarowy::.. Dokumenty i Informacje Statut Podręczniki Dla Gimnazjalisty Dla Maturzysty Rekrutacja Download Archiwum Linki
games.suwalki.pl/index.php

Zapraszam na nowe forum o tematyce gier komputerowych: http://games.suwalki.pl/index.php. Adresowane jest ono tylko do mieszkańców Suwałk i okolic. Ekipa Suwałki Games udostępnia serwery gier, aby można było spotkać się z przyjaciółmi w wirtualnym świecie. Od czasu do czasu organizować będzie turnieje i konkursy. Oczywiście, nie zabraknie też giełdy sprzętu i gier komputerowych. Forum dopiero powstało, więc trudno tu mówić o jakiś statystykach. Jest niemal puste i brakuje jeszcze wspomnianych serwerów gier, które dołączą niebawem.
Jeżeli lubisz grać, nie wahaj się!

www.eti.agh.edu.pl/brd
     Tutaj znajdziesz przepisy dla kandydatów na kartę rowerową i motorowerową. Strona Pana Andrzeja Błaszczaka.

wynalazki.slomniki.pl/

Mamy bardzo ciekawą propozycję odwiedzenia pewnej strony internetowej. Gdybyś był zainteresowany poszerzeniem swojej wiedzy na temat historii wynalazków wejdź na bardzo ciekawą stronę Pana Andrzeja Błaszczaka: http://wynalazki.slomniki.pl/ Oprócz wiadomości ściśle encyklopedycznych, znajdą na niej również sporo ciekawostek czy rekordów, co stanowić może doskonały materiał dydaktyczny nie tylko do lekcji techniki, ale na przykład historii czy informatyki.

Równocześnie pragniemy przekazać pozdrowienia, które autor strony przesyła społeczności naszej szkoły. Dziękujemy bardzo!

www.solegro.pl

Firma SOLEGRO funkcjonuje na rynku
polskim od kilku miesięcy, ale od dawna z sukcesem pośredniczy w sprzedaży
wycieczek w Niemczech. Portal (www.solegro.pl)
zajmuje się reprezentacją zarówno studenckich biur podróży, jak i renomowanych
organizatorów wycieczek, kierujących swoją ofertę do młodzieży. Tym samym skupia
w jednym miejscu szeroką gamę wycieczek objazdowych, wyjazdów zimowych, jak i
letnich przeznaczonych właśnie dla tej grupy docelowej. Ponadto w najbliższym
czasie asortyment poszerzy się o wycieczki językowe do najróżniejszych
destynacji w całej Europie.

------------------------

SOLEGRO

ul. Rzymowskiego 53

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia zaprzyjaźnionego z nami kina "Lumiere". Na stronie znajdziecie bieżący repertuar kina, jak też mnóstwo interesujących informacji o poszczególnych filmach.

www.4suwalki.pl/
Zapraszamy na nowy suwalski portal. Z pewnością można na nim znaleźć sporo interesujących ofert dotyczących naszego miasta. Warto też skorzystać z propozycji ogłoszeń oraz konkursów.

www.forum.suwalki.pl
Strona powstała z myślą o suwalskich internautach. Doskonałe miejsce do dyskusji na różne tematy dot. Suwałk. Serdecznie zachęcamy do rejestracji.

ulsa.blog.onet.pl/
Tak o swoim blogu mówi Ula: "Na moim blogu są przede wszystkim są tam wiersze mojego autorstwa, moje refleksje na różne tematy, no i raz na jakiś czas opis mojego dnia (o ile jest ciekawy)".

2lo.edu.pl
Zapraszamy do odwiedzenia strony II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Nowym Sączu. Warto zapoznać się z wzorowo prowadzoną i doskonale wyglądającą stroną zaprzyjaźnionej szkoły. Znajdziemy tam wiele interesujących informacji nie tylko dla uczniów tamtej szkoły.

Strona Klubu Strzeleckiego LOK Wigry w Suwałkach. Tutaj znajdziecie wiele informacji oraz galerii zdjęć na temat zawodników reprezentujących Zespół Szkół nr 2.

www.wszeborclass.freehost.pl/

Zapraszamy na stronę klasy II D w naszym II Liceum Ogólnokształcącym (wychowawca: Pan Prof. Krzysztof Wszeborowski). Znajdziesz tam dużo ciekawych rzeczy. Są to m.in. newsy z życia klasy, poznasz klasę i jej nauczycieli. Możesz przyjrzeć fotkom i innym równie ważnym rzeczom.

www.english4u.prv.pl
Strona zwiera mnóstwo informacji przydatnych zarówno uczniom gimnazjium jak i liceum, ozdobiona w ładną szatę graficzną pozwala powtórzyc materiał przed każdym egzaminem, z ta strona mature zdasz na 100%, dodam jeszcze tylko ze autorką tej strony jest mgr Urszula Danilewicz anglistka zs2.

www.chemik.prv.pl
Witryna internetowa Pani Prof. Urszuli Łukaszewicz. Strona jest poświęcona chemii. Zawiera wiele pomocy naukowych (ćwiczenia, programy) dla uczniów.

www.screenzone.xt.pl
Forum ucznia naszej szkoły... tematyka - Wirtualne pocztówki z gier.

www.decklasa.tk
Witryna poświęcona klasie 3a. Webmasterem klasy jest uczeń tej klasy Dawid Zajko.

www.englishzone.republika.pl
Strona poświęcona Nowej Maturze. Zawiera ogólne informacje o egzaminie maturalnym zewnętrznym i wewnętrznym. Znaczna część jest poświęcona słownictwu i językowi potocznemu. Dodajmy także to, że jej autorem jest nasza Pani Profesor od języka angielskiego Małgorzata Wiszniewska - Karalus.

www.meril.blog.pl
Także dzisiaj zjawiają się między nami dobre duchy. W tym blogu zamieszkał anioł. Blog Kasi - gdzieś pomiędzy marzeniami a rzeczywistoscią.

www.bustababy.blog.pl/
Bardzo słoneczny i cieplusi blog Natalki...

www.rela.republika.pl
Druga strona poświęcona naszej szkole wykonana w całości poświęcona katechezie w II Liceum Ogólnokształcącym oraz Gimnazjum nr 3. Tutaj zawsze aktualności z życia szkoły, miasta, Kościoła, zapowiedzi ciekawych konkursów itp.

Forum SuwałkiZagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!